Telif & Yasal Haklar

1.1. www.coremate.com.tr ve içerikleri ile sayfada yer alan sunum, tasarım, şekli, içeriği (markalar, metinler, renklendirmeler, görseller, fotoğraf ve resimler), genel yapısı ve sunumu ile birlikte cihazla ilişkili yazılım, yazılımların uyumu, kaynak kodlar ve daha genel anlamda cihazın içerdiği tüm bilgi ve belgelerle birlikte bu cihaz için oluşturulan tüm elemanlar olarak kabul edilmekte ve Coremate Bilişim ve Savunma Sanayi Tic. A.Ş. veya şubelerinin mülkiyetindedir ve bunları lehine kullanım, çoğaltma ve sunma hakları saklıdır.

1.2. www.coremate.com.tr ve içeriğindeki bahsi geçen cihazların, tasarım, model, şekil ve teknolojilerin, yazar, buluş, yazılı, basılı, görsel haklarından herhangi birinin ihlali, informatik, dosyalar ve özgürlüklerle ilgili Telif Hakları yasasının ihlali halinde öngörülen cezalar saklı kalmak kaydı ile, Telif Hakları yasasının L-331-1 ve sonraki maddeleri uyarınca ceza gerektiren bir suç oluşturmaktadır. Bu web sayfasının ve içeriklerinin tamamı ve içeriği cihaz ile ilgili yazılım teknolojisi, tasarım, faydalı model fikri, marka ve ticari bilgilerin tamamı, metinler, resimler, grafik sunumlar ve/veya sesli-görsel dosyalar -aksi belirtilmedikçe- kanun tarafından korunmaktadır ve ticari veya kamusal amaçla da olsa, destek birimi her ne olursa olsun Coremate A.Ş.'den yazılı ön izin alınmadan tamamen veya kısmen kullanılamaz, satılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, tekrar kullanılamaz, başka yere nakledilemez, işletilemez ve çoğaltılamaz.

www.coremate.com.tr ve içeriğinde bulunan bilgilerin çoğaltılması veya kullanılması durumunda kaynak ve mülkiyet belirtilmelidir. Adı geçen sosyal isimlendirmeler, ticari isimler, işaretler, alan adları, logolar, sloganlar, ürünler, markalar ve genel anlamda belirleyici tüm işaretler Coremate yazılı ön izni olmadan kullanılamaz.

Diğer taraftan; “CoreSafe” cihazı Buluş/ Faydalı Model başvuru ve/veya tescil belgeleri ve/veya resim, tasarım, modellemeler ve marka tescilleri de dahil olmak üzere koruma altındadır.